E EGËR DHE SERIOZE/ Kejvina Kthella di të pozojë dhe kështu (FOTO) – AlpeGossip
E EGËR DHE SERIOZE/ Kejvina Kthella di të pozojë dhe kështu (FOTO)

E EGËR DHE SERIOZE/ Kejvina Kthella di të pozojë dhe kështu (FOTO)

Velina Kejvina Kthella kthehet mjaft e nxehtë.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto provokuese nga një realizim i ri fotografik.

Zakonisht biondia e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin preferon të mos bëjë komente për publikimet e saj.

Ndryshe nga herët e tjera Kejvina ka kursyer të nxjerrë në pah gjoksin e saj.