DIKUR KANË QENË NË NJË MARRËDHËNIE/ Dafina bëhet bashkë me Ledrin, reagon Dj Geek (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR KANË QENË NË NJË MARRËDHËNIE/ Dafina bëhet bashkë me Ledrin, reagon Dj Geek (FOTO)

DIKUR KANË QENË NË NJË MARRËDHËNIE/ Dafina bëhet bashkë me Ledrin, reagon Dj Geek (FOTO)

Dafina dhe Ledri, dy artistët që dikur kanë qenë në një marrëdhënie, janë ftuar së fundmi që të performojnë në një lokal nate në Prishtinë dhe këtë lajm e ka dhënë vetë Dafina. Ajo ka publikuar një foto të posterit ku shihet përkrah Ledrit.

Në postim ka rënë në sy dhe një koment i partnerit të Dafinës, Dj Geek.

Dj Geek ka komentuar me disa emoji duke paralajmëruar se atmosfera do të jetë shpërthyese.

Ledri e Dafina ruajnë një raport miqësor e madje vitin e kaluar publikuan këngën “Aman”.