FJALË TË GJATA DHE EMOCIONUESE/ Dedikimet e ndjera të vip-eve për fansat (FOTO) – AlpeGossip
FJALË TË GJATA DHE EMOCIONUESE/ Dedikimet e ndjera të vip-eve për fansat (FOTO)

FJALË TË GJATA DHE EMOCIONUESE/ Dedikimet e ndjera të vip-eve për fansat (FOTO)

Rrjetet sociale së fundmi janë kthyer në një urë komunikimi për artistët dhe fansat e tyre.Mirëpo tendenca e këngëtarëve është të falenderojn fansate  tyre publikisht.

Jo vetëm artitët e huaj por edhe ata shqiptar kanë zgjedhur që me anë të një dedikimi të gjatë të shprehin mirënjohjen dhe fjalë emocionuese. Këngëtarët e njohur të ekranit kanë zgjedhur pikërisht rrjetin social “Instagram” për tu bërë ndedikime fansave.

Nërkohë më e zjarrta dhe më e përkushtuar ndaj fansave qëndron emri i moderatores së njohur Luana Vjollca, e cila gjithmonë zgjedh ti falenderoj publikisht.

Ju njohim me disa nga postimet me shkrimet emocionuese të këngëtarëve  për fansat e tyre.

Xhensila Myrtezai

Rita Ora

Elvana Gjata

Dafina Zeqiri

Era Istrefi

Luana Vjollca

AlpeNews.al