MORI FUND/ Aktori i Çukurit ndahet nga e dashura pas 10 vitesh lidhje (FOTO) – AlpeGossip
MORI FUND/ Aktori i Çukurit ndahet nga e dashura pas 10 vitesh lidhje (FOTO)

MORI FUND/ Aktori i Çukurit ndahet nga e dashura pas 10 vitesh lidhje (FOTO)

Një nga çiftet turk më të komentuar i kanë dhënë fund lidhjes pas 10 vitesh bashkë. Mediat turke raportojnë se aktori Tolga Sala dhe aktorja Melisa Asli Pamuk janë ndarë.

Të dy janë aktorë të njohur për publikun shqiptar. Tolga Sala ka luajtur rolin e “Xhemilit” në serialin “Çukur” dhe gjithashtu ka luajtur edhe në “Ertugrul”.

Ndërsa Melisa Asli Pamuk njihet për rolin e “Asu” në serialin “Kara Sevda”.

Arsyeja pse çifti vendosën të ndahen pas 10 vitesh nuk bëhet ende e ditur megjithatë thuhet se ata kanë mbetur miq./Xing.al