DITËLINDJET E 12 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 12 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

DITËLINDJET E 12 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

Data shënon 12 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Jaimie Alexander (aktore) 34 vjeç

 

Aaron Eckhart (aktor) 50 vjeç

Lesley Manville (aktore) 62 vjeç

Titus Welliver (aktor) 57 vjeç

Jo Hartley (aktore) 46 vjeç

Samm Levine (aktor) 36 vjeç

Julia Campbell (aktore) 56 vjeç

Rick Worthy (aktor) 51 vjeç

Barbara Feldon (aktore) 85 vjeç

Përgatiti: AlpeNews.al