PASI KONFIRMUAN LIDHJEN/ Alfio dhe Fatma çifti më seksi i halloween (FOTO) – AlpeGossip
PASI KONFIRMUAN LIDHJEN/ Alfio dhe Fatma çifti më seksi i halloween (FOTO)

PASI KONFIRMUAN LIDHJEN/ Alfio dhe Fatma çifti më seksi i halloween (FOTO)

Prej kohësh përflitesh për një lidhej të mundshem midis dy kolegëve Fatmës dhe Alfios por vetëm para disa ditësh shefi i kuzhinës konfirmoj lidhjen.

Çifti ka nisur bashkëjetesën dhe duken tepër të lumtur madje tani i dedikojn edhe njeri tjetrit shkrime romantike nëpër rrjete sociale.

Para disa minutash çifti ka publikuar një foto urojn “gëzuar halloween” ,të dy kanë zgjehdur të vishen me të zeza dhe Fatma ka përdorur një mask kuduket sharmante.