Genta Ismajli e pranon publikisht: Kam bërë këtë ndërhyrje estetike në fytyrë – AlpeGossip
Genta Ismajli e pranon publikisht: Kam bërë këtë ndërhyrje estetike në fytyrë

Genta Ismajli e pranon publikisht: Kam bërë këtë ndërhyrje estetike në fytyrë

Këngëtarja energjike dhe shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është përfolur së fundmi se ka bërë ndërhyrje estetike, lajm që ka mbushur portalet, por a është kjo e vërtet?

Në një intervistë për “Prive”, këngëtarja ka pranuar se ka bërë buzët sepse ka pasur gjithmonë dëshirë të ketë buzë të trasha.

“Buzët i kam mbushur pak sepse gjithmonë kam pas qejf t’i kem buzët e trasha dhe kur ka dalë ky ‘Lip filler’ jam gëzuar shumë. E adhuroj Angelina Jolie dhe më pëlqen t’i kem buzët si ajo, do i bëj edhe më shumë”, u shpreh Genta.