Brenda xhirimeve të serialeve turke/ Shihni me çfarë është përballur Tolgahan Sayışman (FOTO) – AlpeGossip
Brenda xhirimeve të serialeve turke/ Shihni me çfarë është përballur Tolgahan Sayışman (FOTO)

Brenda xhirimeve të serialeve turke/ Shihni me çfarë është përballur Tolgahan Sayışman (FOTO)

Ndodhitë e pazakonta në serialet turke janë të shumta. Ato fillojnë nga incidentet e vogla dhe deri tek veprimet që duhet të mësojnë. Në media shpesh qarkullojnë lajme ku persona të ndryshëm të ekipit kanë pësuar aksidente dhe në disa raste pasojat kanë qenë fatale.
Por ka edhe disa momente të tjera nga të cilat aktorët kanë mësuar shumë. Me një situatë të tillë është përballur edhe aktori turk Tolgahan Sayışman. Në një puntatë ai duhet të xhironte në thellësi të detit dhe për këtë ai mori mësime noti. Atij ju deshën tre ditë mësim noti nga instruktorë të specializuar në mënyrë që çdo gjë të shkonte mirë.