Anxhela Peristeri befasohet/ Ja çfarë i shkruajnë asaj (FOTO) – AlpeGossip
Anxhela Peristeri befasohet/ Ja çfarë i shkruajnë asaj (FOTO)

Anxhela Peristeri befasohet/ Ja çfarë i shkruajnë asaj (FOTO)

Ditën e djeshme  ka patur ditëlindjen një nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, Anxhera Peristeri.

Këngëtarja në këtë ditë të veçantë për të ka marrë urime të shumta në rrjete sociale, gjë për të cilën ajo po ndjehet mjaftë e lumtur.

 

Anxhela përmes një mbishkrimi të hedhur në llogarinë e saj Instagram ka falenderuar të gjithë ata që ndanë këtë datë me të, teksa është shprehur të jetë e emocinuar dhe pa fjalë.