Rikthehen motrat Hoxha/ Shihni sa seksi duken (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehen motrat Hoxha/ Shihni sa seksi duken  (FOTO)

Rikthehen motrat Hoxha/ Shihni sa seksi duken (FOTO)

Sara dhe Lori duken të mahnitshëm në këtë postim të fundit që reflekton vetëm dashuri.

Të kuruara deri në detaj dhe për të mos folur pastaj për veshjet. Nëse është Lori në mes nuk ka askush dyshimin se do të bëjë zgjedhejn më ‘fine’.

‘E vogla ime’ ka shkruar Sara në foton e publikuar.

Trashëgimtaret e Top Media i kemi parë gjithmonë të bashkuara dhe tregojnë një frymë shembullore familjare.

 

my little one

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on