“AJO NUK ISHTE DELIKATE…”/ Pas VIDEOS së postuar nga Sindi së fundmi asaj nuk i ka dalë akoma inati me Melisën – AlpeGossip
“AJO NUK ISHTE DELIKATE…”/ Pas VIDEOS së postuar nga Sindi së fundmi asaj nuk i ka dalë akoma inati me Melisën

“AJO NUK ISHTE DELIKATE…”/ Pas VIDEOS së postuar nga Sindi së fundmi asaj nuk i ka dalë akoma inati me Melisën

Dy ditë më parë ishte tepër dinamike në “Për’puthen” dhe shkak u bë një debat mes Melisë dhe Sindit që çoi në largimin nga studio të Melisës.

Ishte kjo e fundit ajo që pyeti Mevlanin: “Duke qenë se ti ke thënë se marrëdhëniet seksuale janë të rëndësishme për ty, pse zgjodhe të dalësh me një vajzë të virgjër?”, referuar takimit që ai pati me Sindin.

Kjo pyetje nuk u prit aspak mirë nga ana e Sindit, e cila e mori si një pyetje me tendencë dhe ofenduese. Dy vajzat filluan të debatonin ashpër me njëra-tjetrën dhe debati denigroi në ofendime.

Në bisedë e sipër Sindi i tha “unë do bëj seks me atë që e ndjej e jo me atë që ma jep një kafe”. Pas kësaj deklarate, situata u irritua së tepërmi dhe Melisa preferoi të largohej nga studio. Ndërkohë konkurrentët u ndanë në dy pjesë, në ato që u pozicionuan pranë Sindit, e në ato që nxituan pas Melisës.

Gjatë përballjes së djeshme në studio, Sindi nuk i tërhoqi fjalët e thëna dhe nuk pranoi t’i kërkonte falje Melisës, e cila vendosi ta kalonte me sportivitet situatën pavarësisht ofendimit, duke u shprehur:

“Nëse njerëzit mendojnë që unë e le për një kafe, do t’i them që tani do e le për dy, do e marr me sportivitet.” (Kliko)

Mirëpo, Sindit nuk i ka dalë ende inati dhe ka nisur me thumbat në rrjete sociale.

Gjatë emisionit, ajo ka pretentuar se të gjithë e shohin si delikate dhe të pambrojtur, mirëpo konkurrentja ka dashur t’i bëjëtë ditur të gjithëve se është një bombë.

Në videon e fundit në llogarinë e saj, Sindi ka shkruar:

“Ajo nuk ishte delikate si një lule, ajo ishte delikate si një bombë.”- fjalë me të cilat sigurisht që i referohej vetes së saj.

https://www.instagram.com/p/CIRT88inrRv/?utm_source=ig_web_copy_link