Të gjithë e URRENI veten kur shihni postimet në Facebook në fillimet tuaja, mos humbisni ato të Nora Istrefit (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë e URRENI veten kur shihni postimet në Facebook në fillimet tuaja, mos humbisni ato të Nora Istrefit (FOTO)

Të gjithë e URRENI veten kur shihni postimet në Facebook në fillimet tuaja, mos humbisni ato të Nora Istrefit (FOTO)

Nora Istrefi është një ndër yjet e showbiz-it shqiptar dhe shumë prej kengeve te saj tashme jane HIT-e dhe dihen nga te gjithe ne. Si duket edhe Nora do jetë e penduar paksa si shumë si të gjithë ne të tjerët dhe po të duat mohojeni, por është e sigurt që e URRENI veten kur shihni postimet në Facebook në fillimet tuaja.

Mirë, Nora të paktën i ka në Twitter, postimet të cilat lënë shumë për të dëshiruar, siç mund t’I shihni edhe më poshtë, shkruan intv.al

“Hey u be kohe qe nuk klikoj me te Twitter-i im.”, shkruan te postimi në 2009 Nora, teksa vijojnë dhe të tjera.

“Njerezit me te mire jane ata qe nuk jane genjeshtare”, sërish me filozofira-t e kohës.

“Kam kohe qe nuk bej tweet (postim), pasi jam duke punuar shume fort dhe nuk kam kohe te lire. Shpresoj qe ju ta pelqeni kengen time te re. Jua dua djema!’