PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Njihuni me sekretaren që imiton të famshmit (FOTO) – AlpeGossip
PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Njihuni me sekretaren që imiton të famshmit (FOTO)

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Njihuni me sekretaren që imiton të famshmit (FOTO)

Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kreativitet dhe një mënyrë relaksuese për ta përballuar.

Një ditë të zakonshme vendosi të bëj foto duke pozuar si të famshmit dhe e publikoi në rrjete sociale.

Renata tërhoqi vëmendjen e një numri të madh ndjekësish, duke përfshirë edhe aktoren Giovanna Antonelli.