ASPAK E LEHTË/ Shikoni çfarë ka hequr Luana për të xhiruar këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
ASPAK E LEHTË/ Shikoni çfarë ka hequr Luana për të xhiruar këngën e re (VIDEO)

ASPAK E LEHTË/ Shikoni çfarë ka hequr Luana për të xhiruar këngën e re (VIDEO)

Tre ditë më parë Luana Vjollca festoi ditëlindjen dhe si dhuratë për fansat e saj solli një videoklip të ri me titull “Ti Amo”. Kënga u pëlqye shumë nga fansat dhe ka arritur mijëra shikime në Youtube.

Luana tregoi se videoklipi është xhiruar nga fillimi në fund pa ndalesë kamere dhe pa montazh.

Mirëpo për ta realizuar këtë nuk ka qenë aq e lehtë. Këngëtarja ka postuar sot një video ku tregon sesi është xhiruar videoklipi.

Luana shfaqet duke ecur me valixhe dhe më pas kur kamera drejtohet tek djaloshi protagonist, këngëtarja me vrap shkon në anën tjetër për të vazhduar skenën.