NUK DUKET FARE SI KIARA/ Butrinti prezanton për herë të parë të dashurën e vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
NUK DUKET FARE SI KIARA/ Butrinti prezanton për herë të parë të dashurën e vërtetë (FOTO)

NUK DUKET FARE SI KIARA/ Butrinti prezanton për herë të parë të dashurën e vërtetë (FOTO)

Lidhje, ndarje, unfollow, gjithçka në lidhje mbi Butrin Imerin dhe Kiara titon është komentuar gjerësisht në media, duke ndjekur çdo lëvizje të tyre si seritë e një telenovele.

Ndonëse një lidhje e mundshme e tyre ka marrë një vëmendje të madhe as prej Butrinitt dhe as prej Kiarës nuk është marrë asnjë konfirmim për këtë dhe në intervistat e dhëna prej tyre ata shprehen se janë miq të mire.

Dhe tani jemi gati t’a besojmë vërtet këtë sepse Butrinti na ka prezantuar me të dashurën e tij të vërtetë.

I ftuar në rubrikën “Thuaje ose haje” në emisionin Ndrrimi i Natës, Butrinti ka vizatuar mbi një cope letër partneren e tij ideale.

‘Kjo është femra jem’, tha këngëtari, duke shpjeguar se ajo duhet të jetë e sinqertë dhe përveç historisë së dashurisë, ta ketë edhe si shok.

Por në vizatim duket qartë se linjat e saj të trupit, duhet të jenë bombastike, dhe vajza ideale e Butrintit nuk ka aspak format elegante të Kiarës.