PRINCESHA CHARLOTTE NISI SHKOLLËN PËR HERË TË PARË/ Shikoni si reagojnë vogëlushët mbretërorë para kamerave (VIDEO) – AlpeGossip
PRINCESHA CHARLOTTE NISI SHKOLLËN PËR HERË TË PARË/ Shikoni si reagojnë vogëlushët mbretërorë para kamerave (VIDEO)

PRINCESHA CHARLOTTE NISI SHKOLLËN PËR HERË TË PARË/ Shikoni si reagojnë vogëlushët mbretërorë para kamerave (VIDEO)

Sot ishte dita e parë e shkollës për princeshë Charlotte. Ajo sëbashku me vëllain e saj princin George të shoqëruar nga dy prindërit e tyre tërhoqën vëmendjen e të gjithë medias britanike, por jo vetëm. Vogëlushët dukeshin të lumtur për fillimin e vitit të ri shkollor. Larg vëmendjes nuk mund të mbetej portreti harmonik familjar që dhuroi Princ William dhe Kate teksa shoqëruan fëmijët e tyre në këtë ditë të rëndësishme.