Noizy thërret kuksianët e Londrës: T’u vijmë në ndihmë 6 princeshave (FOTO) – AlpeGossip
Noizy thërret kuksianët e Londrës: T’u vijmë në ndihmë 6 princeshave (FOTO)

Noizy thërret kuksianët e Londrës: T’u vijmë në ndihmë 6 princeshave (FOTO)

Ai njihet si një prej të famshëmve që ka bërë dhe vijon të bëjë bamirësi në familjet në nevojë.

Dhe Noizy e ka provuar sërish se ka një zemër të mirë, pas një thirrjeje që ka bërë për të ndihmuar 6 vajza të vogla jetime dhe të pastreha.

Ai kë bërë një mesazh për të gjithë kuksianët që jetojnë në Londër dhe që janë në gjendje të ndihmojnë këto 6 princesha, siç i quan reperi.

“6 princesha të vogla nga Kukësi kërkojnë strehim/shkollë… Where’s my Kuksi Dons Hajde bashkohemi bashkë sërisht. Goli i parë është të arrijmë 40.000€ për 1 shtëpi në Tiranë 2+1.. info ne Video.. Tel number & Email ❤ unë e di që kuksianët e Londrës do të bëjnë mbi 40.000€ për këto zemrat e vogla”, ka shkruar Noizy.