NUK PRITEJ/ Era Istrefi bashkon forcat edhe me këtë artist me famë botërore (FOTO) – AlpeGossip
NUK PRITEJ/ Era Istrefi bashkon forcat edhe me këtë artist me famë botërore (FOTO)

NUK PRITEJ/ Era Istrefi bashkon forcat edhe me këtë artist me famë botërore (FOTO)

Era Istrefi është një ndër vajzat më me fat shqiptare dhe ndër ato më me stil, saqë bëri që e gjithë bota të kthejë sytë nga ajo. Edhe pse zhduket për një kohë të gjatë, ajo deri tani ka shumë projekte që bota po i dëgjon si ‘Bonbon’, ‘Redrum’, ‘I love Yous’, Live it up’, ‘Origami’, ‘Oh God’ dhe së fundmi dy bashkëpunime mjaft të fuqishme ‘Purpose’ me Jonas Blue dhe ‘Anything More’ me Steve Aoki.

Por ka edhe projekte të tjera qëEra po punon dhe disa edhe i ka përpunuar, thjesht po pret kohën e duhur për t’i publikuar.

Por si duket Era tashmë po punon sërish në studio dhe këtë herë me një tjetër yll botëror, siç është Yellow Claw. Një ndër Dj më të famshëm në botë e ka bërë të ditur këtë gjë, duke postuar një foto ku shihet Eyelar dhe Era Istrefi. Eyelar shkruan se ata po punojnë në pjesën e të shkruarit tekste këngësh dhe i janë futur punës shumë seriozisht. Hmm, ne mezi po presim produksionet e Erë