NUK PO E NJOHIM DOT/ Pasi publikoi foton NUDO Oriola nuk ndalet nxjerr në shesh… (VIDEO) – AlpeGossip
NUK PO E NJOHIM DOT/ Pasi publikoi foton NUDO Oriola nuk ndalet nxjerr në shesh… (VIDEO)

NUK PO E NJOHIM DOT/ Pasi publikoi foton NUDO Oriola nuk ndalet nxjerr në shesh… (VIDEO)

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të showbizzit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes pas nisjes së projektit të saj të parë muzikor në bashkëpunim me grupin OTR dhe fansat e saj mezi po presin.

Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale ku u poston  foto të të nxehta dhe sensuale por këtë herë ka publikuar një video ndryshe nga të tjerat. Oriola shfaqet me “look” të ri dhe gati sa nuk nxjerr edhe të gjithë gjoksin jashtë.

View this post on Instagram

C E C A

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on