LINDA HALIMI POSTON VIDEON E ËMBËL/ Shikoni si e imiton vogëlushja e saj të ëmën (VIDEO) – AlpeGossip
LINDA HALIMI POSTON VIDEON E ËMBËL/ Shikoni si e imiton vogëlushja e saj të ëmën (VIDEO)

LINDA HALIMI POSTON VIDEON E ËMBËL/ Shikoni si e imiton vogëlushja e saj të ëmën (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision, Linda Halimi në mars dha lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të parë.

Linda solli në jetë një vajzë të cilën ajo dhe bashkëshorti amerikan e pagëzuan me emrin e veçantë Kaimana.

Linda i ka hapur një profil në Instagram vogëlushes dhe poston shpesh foto të saj. Së fundmi këngëtarja ka postuar një video të adhurueshme ku i këndon Kaimanës ndërsa vogëlushja e imiton.

Ndiqni videon e mëposhtme që do t’ju ëmbëlsojë ditën.