E ARMATOSUR DHE “TOPLESS”/ Shkëndije Mujaj i “vë flakën” Instagramit (FOTO) – AlpeGossip
E ARMATOSUR DHE “TOPLESS”/ Shkëndije Mujaj i “vë flakën” Instagramit (FOTO)

E ARMATOSUR DHE “TOPLESS”/ Shkëndije Mujaj i “vë flakën” Instagramit (FOTO)

Këngëtarja e njohur Shkëndije Mujaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë.

Shkëndija më shumë se për karrierën e saj është komentuar për format bombastike, të cilat aspak nuk heziton t’i shfaqë para të gjithë ndjekësve të saj.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instastory ka publikuar një fotografi, ku vë në pah gjoksin e saj bombastik duke e mbuluar me fishekë.

E cilësuar dhe si Kim Kardashian shqiptar, kjo nuk është hera e parë që Shkëndija provokon.