SI RRALLËHERË/ Sulltanesha “Hyrrem” pozon me bikini dhe meshkujt “lanë kokën” pas saj (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Sulltanesha “Hyrrem” pozon me bikini dhe meshkujt “lanë kokën” pas saj (FOTO)

SI RRALLËHERË/ Sulltanesha “Hyrrem” pozon me bikini dhe meshkujt “lanë kokën” pas saj (FOTO)

Aktorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Meyrem Uzerli, e njohur për rolin e saj si sulltanesha ‘Hyrrem’, është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram.

Së fundmi, aktorja ka shkuar për disa ditë pushimi në ishujt Maldive, ku ka shkrepur disa poza mjaft të nxehta dhe i ka publikuar në llogarinë e saj.

Si rrallëherë, Hyrrem është shfaqur me bikini duke ekspozuar format e saj seksi dhe rrjeti është djegur nga pozat e saj, të cilat kanë marrë qindra komente nga ndjekësit.