U nda nga Ben Simmons, Kendall Jenner në krahët e Anwar Hadid – AlpeGossip
U nda nga Ben Simmons, Kendall Jenner në krahët e Anwar Hadid

U nda nga Ben Simmons, Kendall Jenner në krahët e Anwar Hadid

Kendall Jenner dhe Anwar Hadid kanë dalë së bashku, mes zërave se romanca e supermodeles me Ben Simmons po shuhet.

Ylli i klanit Kardashian dhe modeli, i cili ëshë vëllai i motrave Haidid, Bella e Gigi, shkuan së bashku me një grup miqsh në Malibu të Kalifornisë.

Supermodelja dhe Anwar, që u kapën duke u puthur në qershor, dukeshin mjfat të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në ceremoninë e ndarjes së CFDA në New York City, 22-vjeçarja dhe modeli u fotografuan duke u puthur.

Por Kendall u pa disa ditë me vonë me yllin e NBA, Ben Simmons.

Jenner dhe basketbollisti shijuan së bashku pushimet në Meksikë së bashku me motrën e Kendal Khloe dhe të dashurin e saj Tristan Thompson.

Por mesa duket lidhjes së tyre i ka ardhur fundit dhe Kendall e Anwar po shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit.