SOT NGJAN SI BARBIE/ Në këtë foto të vjetër nuk keni për ta njohur Adelina Tahirin – AlpeGossip
SOT NGJAN SI BARBIE/ Në këtë foto të vjetër nuk keni për ta njohur Adelina Tahirin

SOT NGJAN SI BARBIE/ Në këtë foto të vjetër nuk keni për ta njohur Adelina Tahirin

Adelina Tahiri është një nga këngëtaret e cila prej vitesh ka sjell një sërë hitesh për publikun shqiptar. Ajo është mjaft e ndjekur dhe e komentuar nga fansat dhe jeta e saj private përbën gjithmonë një interes të madh.
Siç dihet Adelina ka dal të këndojë në skenat shqiptare në një moshë shumë të vogël dhe së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto shumë të vjetër, ku tregon se si dukej në albumin e saj të parë.

Duke qenë se të gjithë janë mësuar që ta shikojnë gjithmonë me flokët bjond të gjatë dhe pamjen si një Barbie, fansat janë habitur së fundmi nga pamja e dikurshme e këngëtares.

“Të vjetra, por kujtime të arta”, ka shkruar Adelina në foton e publikuar në Instastory, ku shihet me flokët brun, teksa po pozon për koopertinën e albumit të saj.