I ZHVESHUR NË SHTRAT ME NJË FEMËR/ Dalin fotot intime të Kastro Zizos – AlpeGossip
I ZHVESHUR NË SHTRAT ME NJË FEMËR/ Dalin fotot intime të Kastro Zizos

I ZHVESHUR NË SHTRAT ME NJË FEMËR/ Dalin fotot intime të Kastro Zizos

Kastro Zizo është një figurave më të njohura të showbizit shqiptar, i cili tërheq herë pas here vëmendjen e njerëzve me deklaratat e çuditshme dhe tipin e tij moskokçarës.

I ndjekur nga një numër i madh fansash në Instagram, Kastro ndan shpesh me ta momente të ndryshme nga përditshmëria. Së fundmi, në një postim në Instastory, ai ka publikuar një foto mjaft intime.