“DIKUR ISHA I TURPSHËM,SOT VAJZAT ÇMENDEN PËR MUA”/ Rrëfehet reperi shqiptar – AlpeGossip
“DIKUR ISHA I TURPSHËM,SOT VAJZAT ÇMENDEN PËR MUA”/  Rrëfehet reperi shqiptar

“DIKUR ISHA I TURPSHËM,SOT VAJZAT ÇMENDEN PËR MUA”/ Rrëfehet reperi shqiptar

Gashi është kthyer në një nga reperët më të sukseshëm dhe më të dëgjuar të momentit me hitet e tij. Gashi ka rrëfyer se nuk ka qenë e lehtë për të që të arrinte këtu, por ai nuk është dorëzuar e sot po jeton jetën që ka ëndërruar.
Në një postim të fundit, reperi ka treguar se dikur ka qenë i turpshëm dhe i thonin se nuk ishte i talentuar.

Por sot jo vetëm që ja ka arritur të kap majat, por edhe vajzat çmenden për të.

“Çdo ditë shoh në Instagramin tim shumë femra të mrekullueshme duke kënduar këngët e mia. Çmenduri është se në 2015 thonin se unë nuk isha mjaftueshëm i talentuar për të bërë këngë që do i pëlqenin vajzat.

Por ata nuk e kishin idenë se unë thjesht isha i turpshëm. Ditën kur vendosa të mos më plaste më fare ishte dita kur u gjallërova. Tani pjesa më e madhe e fansave të mi janë femra dhe unë jam shumë i lumtur”, shkruan Gashi.