"SKAFANDËR PËR SALDATURË"/ Komentuesit ironizojnë keq kapelen e Lori Hoxhës: E paske si... (FOTO) - AlpeGossip
“SKAFANDËR PËR SALDATURË”/ Komentuesit ironizojnë keq kapelen e Lori Hoxhës: E paske si… (FOTO)

“SKAFANDËR PËR SALDATURË”/ Komentuesit ironizojnë keq kapelen e Lori Hoxhës: E paske si… (FOTO)

Lori Hoxha, po krijon dita ditës epitetin e një ylli duke mos u njohur vetëm si pasardhësja e Dritan Hoxhës.

Bukuroshja shqiptare e cila nuk heziton të tregojë copëza nga jeta e saj plot luks në rrjetin social Instagram, sërish ka publikuar një imazh ku ajo shfaqet plot stil.

Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto në “Instagram” dhe ajo që na ra në sy është kapelja e saj e çuditshme. Kaplja është e firmës “DIOR” e cil duket se është një nga të preferuarat e blogeres.

Por mesa duket jo të gjithë e kanë “përqafuar” aksesorin e saj

“Stil saldatori” duket se komentojnë fansat. Lori duket se nuk e ka prisur terezinë për t’ju kthyer përgjigje, të paktën deri tani.