Pasi e talli virtualish Feron, këngëtarja shqiptare ngre flamurin e bardhë: “Jo Diss-e, kam dashuri për…”(FOTO) – AlpeGossip
Pasi e talli virtualish Feron, këngëtarja shqiptare ngre flamurin e bardhë: “Jo Diss-e, kam dashuri për…”(FOTO)

Pasi e talli virtualish Feron, këngëtarja shqiptare ngre flamurin e bardhë: “Jo Diss-e, kam dashuri për…”(FOTO)

U përfolën se janë në një lidhje dhe ky thashethem u përhap edhe më shumë pas një lidhje ku Fero i fuste duart në të mbathurat e Baby G.

Ditën e djeshme pamë reperin Fero që të postonte një foto në Instastory ku shkruante: “We like to play with toys”, ekuivalente në shqip me togfjalëshin “Ne na pëlqen të luajmë me lodra”.

Më pas me anë të një reagimi po në Instastory këngëtarja kosovare Baby G vendosi të tallë reperin duke postuar një Instastory ku shkruante: “I lemë fëmijët të luajnë me lodra të përdorura”.

Mesa duket Baby G ka menduar se ka bërë një gabim me këtë reagim ndaj Feros dhe ka vendosur të ngrejë flamurin e bardhë duke kërkuar paqe me reperin me një postim në Instastory ku shkruan: “Unë i dua të gjithë personat me të cilët kam bashkëpunuar, jo Diss-e, mos i bëni lëmsh situatat”.

Me shumë gjasa ky koment është si një mënyrë ndjese për të zbutur kunjën e djeshme. Le të presim që të shikojmë sesi do të reagoj Fero.