HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar veshja e veçantë e Lori Hoxhës (FOTOT) – AlpeGossip
HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar veshja e veçantë e Lori Hoxhës (FOTOT)

HABIT ME ÇMIMET/ Ja sa ka kushtuar veshja e veçantë e Lori Hoxhës (FOTOT)

Lori Hoxha dallohet gjithmonë për veshjet e saj të shtrenjta dhe shumë të veçanta.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram nga trashëgimtarja e Top Chanel bie në sy veshja e saj nga tre marakt prestigjoze Zara, Gucci dhe Hermes. Duhet ta pranojmë se ajo duket mjaft bukur dhe tërheqëse, shkruan Alpe.Gossip.al

View this post on Instagram

dress it up and make it real for me

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Por ajo që habit është se faqja e njohur What.they.werin ka postuar çmimin e veshjes në foton e mësipërme të Lori Hoxhës.

Lori ka veshur një xhaketë të bardhë të firmës Zara që kushton 49.95 euro, një mini fund Zara që kushtom 22,95 euro si dhe një kanatjere të shkurtër ngjyrë blu që kushton 17.95 euro. Veshjes së Lori Hoxhës nuk i kanë munguar edhe aksesorët, syzet e diellit të firmës Gucci kushtojnë 305 euro, si dhe çanta e markës Hermes.

Nuk është hera e pare që Lori është zgjedh veshje jo dhe aq te shtrenjta, ndonëse te dyja i rrijnë shumë bukur. /Alpe.Gossip.al