ILDA BEJLERI I “ZURI” VENDIN/ Flet Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat sepse… (FOTO) – AlpeGossip
ILDA BEJLERI I “ZURI” VENDIN/ Flet Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat sepse… (FOTO)

ILDA BEJLERI I “ZURI” VENDIN/ Flet Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat sepse… (FOTO)

Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin “Procesi Sportiv”, por një batutë nuk ka munguar as nga Nevina Shtylla, e cila u largua nga ky emision, pas një eksperience si prezantuese vitin e kaluar.

Nevina Shtylla me shaka, u shpreh se duke parë studion e re do donte t’i thyente takat Ildës që të ishte në skenë, ndërsa tregoi edhe një dhuratë nga tifozët e Tiranës.

69716617_2585690911492357_5047784134236176384_n

“Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty(qesh). Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri” – deklaroi Nevina Shtylla.