SHOKON Iva Aliko, Heq xhaketën dhe del lakuriq në emision (FOTO) – AlpeGossip
SHOKON Iva Aliko, Heq xhaketën dhe del lakuriq në emision (FOTO)

SHOKON Iva Aliko, Heq xhaketën dhe del lakuriq në emision (FOTO)

Iva Aliko njihet për pozat provokuese, shpeshherë ka pozuar edhe topless, në emisionet ku është e ftuar ka tërhequr vëmendjen me veshjet e saj ku tregon më shumë se ç’duhet, por kjo që ka bërë sot nuk pritej.

Iva ishte e ftuar në “Një kat më lart” ku bashkë me moderatorin Ermal Peçi, modelja bëri një lojë në të cilën ai që nuk përgjigjej saktë duhet të hiqte diçka nga trupi.

Iva fillimisht hoqi vathët duke shpëtuar herën e parë, por herën tjetër kur nuk iu përgjigj saktë pyetjes dhe duhet të hiqte diçka, ajo zgjodhi të heqë xhaketën.

Për të mbuluar gjoksin, modelja mbajti para vetes xhupin e moderatorit teksa zhvishej.