I DONI SHUMË FLOKËT E GJATA? Ja si mund të eksperimentoni me ngjyrën – AlpeGossip
I DONI SHUMË FLOKËT E GJATA? Ja si mund të eksperimentoni me ngjyrën

I DONI SHUMË FLOKËT E GJATA? Ja si mund të eksperimentoni me ngjyrën

Kush nuk ka ëndërruar të ketë flokë të gjatë, e sidomos si fëmij kur pamë filmin Rapunzel?

Nuk është çudi që këto stile flokësh janë në trënd në këtë moment. Nga gërshetat në dredha, valët sirenë dhe një shpërthim bombë, nuk ka asnjë kufizim për pamjen që mund të krijoni kur flokët tuaj janë të gjatë.

Edhe më mirë, ka një stil flokësh që do të kënaqet çdo formë e fytyrës. Flokët e gjata njihen për fuqinë e tyre për të zbutur karakteristikat e mprehta, përmasat e balancës dhe të bëjnë që ju të dukeni më të reja, më të shëndetshme dhe më femërore.

Pra, nëse po rritni flokët tuaj ose thjesht kërkoni një ndryshim, shikoni këto stile flokësh frymëzuese për flokë të gjatë.

Image result for long hair for fall

Related image

Related imageRelated image