“JE BEIKM”/ Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit mesazhet private me Markun dhe kuptuam shumë për marrëdhënien mes tyre – AlpeGossip
“JE BEIKM”/ Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit mesazhet private me Markun dhe kuptuam shumë për marrëdhënien mes tyre

“JE BEIKM”/ Rudina Dembacaj ndan me ndjekësit mesazhet private me Markun dhe kuptuam shumë për marrëdhënien mes tyre

Me datë 1 tetor të vitit të kaluar, aktorja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku Rudina Dembacaj zhvilloi ceremoninë e shumëpritur të dasmës së saj. Bukuroshja u martua me ish-deputetin Mark Frroku. Kujtojmë se vetë ajo vendosi që ta bënte publike lidhjen e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram në vitin 2020.

E teksa aktorja herë pas here ndan në rrjete sociale momente me partnerin e saj, e më i fundit ka qenë një ‘screenshot’ që Rudina ka ndarë nga biseda në ‘WhatsApp’ me Markun, partnerin e saj. E padyshim mesazhet e fundit që ky i fundit i ka dërguar aktores na i bënë thjesht ‘sytë zemra’, teksa vlerëson faktin se bashkëshortja e tij punon dhe është vetë e zonja e vetes.

Rudina: Shokët e mi janë të gjithë për drekë, për qejf. Unë po punoj lart e poshtë. Jo po që ta dish!

Marku: O ti je bekim o zemër. Unë ta di dhe shumë biles