NISIN PUSHIMET FAMILJARE/ Tuna ndan momentet “e ëmbla” me Tianin dhe bashkëshortin (FOTO) – AlpeGossip
NISIN PUSHIMET FAMILJARE/ Tuna ndan momentet “e ëmbla” me Tianin dhe bashkëshortin (FOTO)

NISIN PUSHIMET FAMILJARE/ Tuna ndan momentet “e ëmbla” me Tianin dhe bashkëshortin (FOTO)

Tuna dhe Patrisi janë një ndër çiftet më të komentuar të “showbiz-it” shqiptar. Shpesh herë dyshja është përfolur për krisje të marrëdhënies së tyre por me afrimitetin që po tregojnë kohët e fundit i hedhin poshtë të gjitha aludimet.

Këtë periudhë ata janë bërë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe shpesh publikojnë foto ku shfaqen shumë të lumtur krahas njëri-tjetrit.

Ditën e sotme Tuna ka publikuar në ‘Instastory’ një foto të Tian dhe Patris teksa ndodhen të shtrirë duke luajtur babë e bir.