“Ç’MË BËRI KARANTINA”/ Fjolla Morina pozon provokuese nga shtëpia (FOTO) – AlpeGossip
“Ç’MË BËRI KARANTINA”/ Fjolla Morina pozon provokuese nga shtëpia (FOTO)

“Ç’MË BËRI KARANTINA”/ Fjolla Morina pozon provokuese nga shtëpia (FOTO)

Fjolla Morina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos gjatë kësaj periudhe në karantinë. Së fundmi këngëtarja ka pozuar shumë provokuese nga shtëpia, e veshur me fustan, por pa ndonjë arsye për të dalë.

“Çka më boni karantina, vesh fustan e rri në shtëpi”, shkruan Fjolla krah fotos ku shfaqet me fustanin e bardhë, që i tregon hiret e saj.

Kujtojmë që Fjolla edhe ditëlindjen e festoi në karantinë dhe publikoi disa foto ku shfaqej në super formë e veshur me body të zi rrjetë.