“BOMBARDOI” TIRANËN ME FISHEKZJARRE/ Dalin fotot e ditëlindjes së vajzës seksi të ish deputetes – AlpeGossip
“BOMBARDOI” TIRANËN ME FISHEKZJARRE/ Dalin fotot e ditëlindjes së vajzës seksi të ish deputetes

“BOMBARDOI” TIRANËN ME FISHEKZJARRE/ Dalin fotot e ditëlindjes së vajzës seksi të ish deputetes

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu mbrëmjen e kaluar festoi 20-vjetorin e lindjes.

Ditëlindja e saj u shoqërua me një festë madhështore, e cila tërhoqi jo pak vëmendje pasi Tirana u ndez nga fishekzjarret.

Ditën e sotme, vajza e ish-deputetes, Kejda ka publikuar foto gjatë festimeve të 20-vjetorit.

Kejda duket shumë sensuale me fustanin ngjyrë gold, ndërsa shihet nën shoqërinë e mikeshave të saj dhe vetë nënës Majlinda Bregut.