“VERA E PARË SI BEQARE”/ Bora Zemani tregon se me kë i kaloi pushimet pas ndarjes nga DJ Vini – AlpeGossip
“VERA E PARË SI BEQARE”/ Bora Zemani tregon se me kë i kaloi pushimet pas ndarjes nga DJ Vini

“VERA E PARË SI BEQARE”/ Bora Zemani tregon se me kë i kaloi pushimet pas ndarjes nga DJ Vini

Prej kohësh moderatorja bukuroshe Bora Zemani i ka dhënë fund lidhjes me DJ e njohur Vin Veli, me të cilin ka dhe një djalë, Arborin.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në Ora News, Bora ka treguar se këtë vit i kaloi pushimet me prindërit, Arborin dhe vëllain e saj, ndërsa ka treguar dhe se mundohet të menaxhoj mirë kohën që pasditen ta ketë të lirë për djalin.

“Arbori, gjithë paraditen është në kopësht kështu që mundohem që të gjithë punët e mia ti kem mbaruar deri në drekë. Më pas, pasditen e kam me Arborin. Problemin e kam patur tek fundjavat dhe prapë nuk mu ndanë sepse do jem të dielën në punë”, ka thënë moderatorja.