MARTESA ME GJIKON/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Elita Rudit – AlpeGossip
MARTESA ME GJIKON/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Elita Rudit

MARTESA ME GJIKON/ Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Elita Rudit

Javën e kaluar, çifti Gjiko dhe Elita i dhanë fund beqarisë, shkruan GazetaBlic.Dasma e tyre ishte e organizuar në detaje, ku të ftuar ishin dhe shumë fytyra të njohura për publikun shqiptar.Elita atë natë u shfaqë me dy fustane të ndryshme, por ai i pari i punuar nga Geraldina Sposa rrëmbeu gjithë vëmendjen.

Prive mëson se ky fustan i ka kushtuar Elitës plot 10 mijë euro, por që ajo ka paguar vetëm gjysmën e tij, pasi gjysma tjetër është llogaritur në pjesën e marketingut.Fustan ky i gjithi i ideuar nga vet moderatorja Elita Rudi.