PËRLOTET NË EMISION/ Rudina Magjistari: Unë e kam humbur babain… – AlpeGossip
PËRLOTET NË EMISION/ Rudina Magjistari: Unë e kam humbur babain…

PËRLOTET NË EMISION/ Rudina Magjistari: Unë e kam humbur babain…

Gjatë emisionit të djeshëm moderatorja Rudina Magjistari është përlotur teksa ka folur për babain e saj i cili ka humbur jetën.

Në puntatën e rradhës ka qenë i ftuar këngëtari Vlashent Sata i cili promovoi këngën e tij më të re ‘Frymë’, dedikuar babait të tij. Pasi është transmetuar klipi, Magjistari shihet me një shami në dorë dhe e përlotur.

‘Unë e kam humbur babain shumë vite më parë dhe kjo këngë më zgjoi shumë mall’- u shpreh ajo. Gjatë vijimit të intervistës kur Sata po fliste rreth klipin, Magjistari vazhdoi të përlotej teksa këngëtari përshkruante momentet e fundit me babain e tij.