ATY KU NISI GJITHÇKA! Elgit Doda bëhet nostalgjik dhe tregon… (FOTO) – AlpeGossip
ATY KU NISI GJITHÇKA! Elgit Doda bëhet nostalgjik dhe tregon… (FOTO)

ATY KU NISI GJITHÇKA! Elgit Doda bëhet nostalgjik dhe tregon… (FOTO)

Sot është një nga producentët më të mirë të tregut dhe gjithashtu në repertorin e tij disponon disa këngë vërtet të suksesshme që janë pëlqyer shumë nga audienca e gjerë mbarë-shqiptare.

E kemi parë të jetë formuesi i disa prej këngëve më të suksesshme të tregut ndërsa ka qenë vetë Elgit Doda i cili ditën e sotme është paksa nostalgjikë duke kujtuar momentet nga aty ku filloi gjithçka rreth muzikës.

Në një foto të postuar në Insta, Elgiti ka treguar duart e tij teksa mban dy shkopinj instrumental për xhazin.

Është e qartë! Elgid Doda ka punuar shumë fortë për të arritur sot në majat e suksesit.