NDAHET NGA JETA BABI I SARA GJORDENIT/ Regon ish-konkurentja e BBVIP: Për ata që hedhin vrer, ai vuante… – AlpeGossip
NDAHET NGA JETA BABI I SARA GJORDENIT/ Regon ish-konkurentja e BBVIP: Për ata që hedhin vrer, ai vuante…

NDAHET NGA JETA BABI I SARA GJORDENIT/ Regon ish-konkurentja e BBVIP: Për ata që hedhin vrer, ai vuante…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, që u shumëua pas konfrontimit fizik me Franceskën, pas daljes së saj rreth historisë së jetës së saj.

Sara tregoi se të atin nuk e ka takuar kurrë, por di episodet e dhunës së tij ndaj nënës, tentativa për helmim dhe rrëmbim, por jo vetëm pasi kur ishte 4 vjeç i ka sjellë diçka që ka konsumuar dhe ka rrezikuar jetën.

Sara tregoi se babai i largua kur ishte vetëm 2 vjeç dhe se ka dashur ta rrëmbejë kur ka qenë fëmijë, ndër të tjerat e ka përndjekur për 4 vite me radhë në rrjetet sociale.

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, pasi mohoi akuzat e bëra nga kjo e fundit e cila ishte më herët se ai kishte dashur në një moshë më të vogël. Duke hedhur poshtë e Sarës e cila ishte pretendimet më herët se i ati nuk e kishte kërkuar më parë, Artur Gjordeni shprehet se ka qenë vetë e bija që nuk kishte dashur takon.

POSTIMI

Dy fjale per dashamiresit e mi perpara se te marr kohen time per tu qetesuar:

Artur Gjordeni vuante prej mese 20 vitesh nga nje semundje e pasherueshme e stomakut. Kete mund ta konfirmoje lehtesisht cdo mjek i mundshem i spitalit rajonal Berat, pasi aty kurohej nga me shume se dy dekadash rregullisht.

Nese nuk keni informacione mbi shkakun e tij te vdekjes, mos hidhni akuza

ABSURD.

Shkaku i tij i vdekjes ishte dëmtimi i parikuperueshem i stomakut dhe melcise.

Te afermit e tij e prisnin kete dite prej muajsh…

Vërte ai nuk beri një veprim 27 vjet ishte prane meje, por ndarja e tij duhet jeta respektuar nga Une, ashtu edhe ju! Per ata ge hedhin vrer edhe ne nje dite te tille kag delikate, kam vetem dy fjale nga shpirti:

Ju dalshin hakat e mia aty ku ju dhemb me shume! Hallet e mia ju rafshin ge neser mbi koke ge faqe te ma dhimbjen me akuza dhe ofendime !