“NUK E HARROJ ATË NATË NË IBIZA“/ Beatrix Ramosaj publikon videon e nxehtë… (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK E HARROJ ATË NATË NË IBIZA“/ Beatrix Ramosaj publikon videon e nxehtë… (VIDEO)

“NUK E HARROJ ATË NATË NË IBIZA“/ Beatrix Ramosaj publikon videon e nxehtë… (VIDEO)

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar.

Ajo është shumë aktive në llogaritë e saj sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E së fundmi nëse i hedhim një sy llogarive personale të  Beatrix Ramosaj, Oriola Marashi, Dorina Gegici, Elena Lika, Aurela Hoxha, Alban Ramosaj dhe Endrit Mërtiri po kalojnë disa ditë “të çmendura” pushimi në Ibiza.

Image

E Beatrix nuk ka nguruar të postoj në profilin e saj një video mjaft të nxehta nga këto pushime të ‘çmendura’ ku e veshur me rroba banje në formë tangash ajo ka reklamuar të pasmet e saj.

‘Nuk e harroj atë natë në Ibiza’ ka shkruar krahas videos Beatrix, video e cila ka marrë mijëra pëlqime.