FESTOJNË 14 VJETORIN E MARTESËS/ Julian Deda ka kërkesën e çuditshme për të shoqen – AlpeGossip
FESTOJNË 14 VJETORIN E MARTESËS/ Julian Deda ka kërkesën e çuditshme për të shoqen

FESTOJNË 14 VJETORIN E MARTESËS/ Julian Deda ka kërkesën e çuditshme për të shoqen

Julian Deda dhe bashkëshortja e tij Armanda festojnë sot 14-vjetorin e  martesës.

Dhe aktori i humorit ka një kërkesë të veçantë për bashkëshorten e tij.

Me anë të një postimi në Instagram, Deda i ka kërkuar leje për të dalë me shokët në orët e vona të natës.

“Zemër, tani që kemi 14 vite martese dhe jam rritur a mund te dal me shokët të rri deri vonë? Të dua shumë,”-shkroi aktori.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.