NUK NA E MERRTE MENDJA/ Ja se me kë po i kalon Tayna pushimet luksoze (VIDEO) – AlpeGossip
NUK NA E MERRTE MENDJA/ Ja se me kë po i kalon Tayna pushimet luksoze (VIDEO)

NUK NA E MERRTE MENDJA/ Ja se me kë po i kalon Tayna pushimet luksoze (VIDEO)

Siç u shkruajt gjatë dhe në mediat rozë ditën e djeshme pas një sezoni të ngjeshur me koncerte Tayna kishte filluar  pushimet.

Image

Ajo me anë të një foto përshëndeti të gjithë ndjekësit e saj nga The Hamptons që njihet si vend tipik veror për banorët e pasur të New Yorkut.

Siç dhe duket reperja nuk ka qënë e vetmë pasi së bashku me të ëshgtë dhe modelja e njohur Vildane Zeneli.

Ka qenë Vildanja ajo që ka publikuar një video me Taynën ku të dyja shihen në makinë ndërkohë që përmbi të ka shkruar:

“Ne jemi jashtë mirupafshim.”