U THA SE DO TË MBYLLEJ/ Emisioni i famshëm do të rikthehet në ”TV Klan” – AlpeGossip
U THA SE DO TË MBYLLEJ/ Emisioni i famshëm do të rikthehet në ”TV Klan”

U THA SE DO TË MBYLLEJ/ Emisioni i famshëm do të rikthehet në ”TV Klan”

Pak ditë më parë u tha se emisioni i njohur i cili transmetohet paraditeve në TV Klan, “Sfida e gatimit”, me dy shefat e kuzhinës, Alfion dhe Indritin, do të mbyllet dhe nuk do ta ndjekim më nga shtatori.

Mirëpo sot Alfio me disa postime në Instagram ka zbuluar se ky emision do rikthehet sërish këtë sezon dhe puna ka nisur.

Në faqen e emisionit “Sfida e gatimit”, është zbuluar gjithashtu edhe data e nisjes. “Fillojmë të Hënën e 09 Shtatorit”, shkruhet në postim.