E NXORI ZBULUAR/ Elgiti tregon publikisht vesin më të keq të Kleas (FOTO) – AlpeGossip
E NXORI ZBULUAR/ Elgiti tregon publikisht vesin më të keq të Kleas (FOTO)

E NXORI ZBULUAR/ Elgiti tregon publikisht vesin më të keq të Kleas (FOTO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyer për publikun shqiptar. Që në momentin që ata bënë publike lidhjen e tyre kanë marrë vëmendjen e mediave dhe çdo detaj nga jeta e tyre private komentohet gjatë

Së fundmi, Elgiti ka qenë pjesë e rubrikës ’25 pyetje me’ në Prive ku ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e tij private dhe lidhja me Klean. I pyetur për vesin më të keq të moderatores, kantautori nuk ngurroi të përgjigjej troç.

“Vesi më i keq i Kleas. Nervi, nevrike!”,ka zbuluar ai duke nënkuptuar kështu se Klea nevrikoset shumë shpejt për çdo gjë.