OLTA GIXHARI BËHET NUSE/ Ju lë gojëhapur me fustanin e bardhë (FOTO) – AlpeGossip
OLTA GIXHARI BËHET NUSE/ Ju lë gojëhapur me fustanin e bardhë (FOTO)

OLTA GIXHARI BËHET NUSE/ Ju lë gojëhapur me fustanin e bardhë (FOTO)

Aktorja shumë e njohur dhe e komentuar nga publiku, Olta Gixhari, është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale dhe shpeshherë tërheq vëmendjen jo vetëm në talentin në aktrim, por edhe me bukurinë e saj.
Pozat e saj marrin shpesh vëmendjen e ndjekësve, mirëpo me siguri askush nuk e ka parë Oltën në këtë pozë, ku shfaqet në moshë fare të vogël e veshur me fustan nusërie.

E ftuar në “E diell” ajo ka treguar se këtë fustan të sajuar ia ka veshur e motra, e cila e përdorte si manekin dhe eksperimentonte me të. Megjithatë, edhe Oltës i shijonin këto lojra dhe në foton e vjetër ka marrë pozën si një nuse e vërtetë.