SHPËTON PËR FIJE TË FLOKUT/ Kalimtarin e shtyjnë mes makinave (VIDEO) – AlpeGossip
SHPËTON PËR FIJE TË FLOKUT/ Kalimtarin e shtyjnë mes makinave (VIDEO)

SHPËTON PËR FIJE TË FLOKUT/ Kalimtarin e shtyjnë mes makinave (VIDEO)

Një kalimtar ishte shumë me fat pasi u shty para disa nga makina nga një person i paidentifikuar.

Burri po ecte në rrugë, kur dikush e shty nga mbrapa dhe përfundoi para një makine, i shtrirë në tokë.

Menjëherë disa kalimtarë i shkuan në ndihmë kurse të tjerë nxituan për të kapur të dyshuarin, por nuk e arritën dot.

Policia e Londës ka publikuar pamjet e incidentit për të identfikuar të dyshuarin.