Eksperimente në shtrat? Aktorja shtanget! ”Sëmundje mendore, s’ka mundësi” (VIDEO) – AlpeGossip
Eksperimente në shtrat? Aktorja shtanget! ”Sëmundje mendore, s’ka mundësi” (VIDEO)

Eksperimente në shtrat? Aktorja shtanget! ”Sëmundje mendore, s’ka mundësi” (VIDEO)

Në programin e fundjavës ‘Një kat më lart’ me moderatorin Ermal Peçi erdhi e ftuar aktorja e njohur Markela Dede. Ajo nuk del shpesh në intervista televizive ndaj Ermali nuk ngurroi ta pyes jo vetëm për sukseset në ekran por edhe jetën e saj personale. A është Markela në një lidhje? Mes shakasë, mes ‘po’ dhe ‘jo’ ajo pohon se nuk është në një raport teksa Ermali e vë përballë një pyetësori rreth kërkesave që një mashkull mund ti bënte.

Markela është kategorike dhe nuk pranon nëse ‘ai’ i kërkon të heqi dorë nga ekrani, siç i thotë ‘jo’ kërkesave për hashash apo eksperimente në shtrat. Për ketë të fundit, shtanget pak:

“Çfarë ishtë kjo? Të eksperimentojmë në shtrat me miqtë? Kalofshi mirë! Ai nuk drejton dot jetën time, ndihem rehat me vetën, s’kam nevojë për të tilla gjëra. Duhet të jetë sëmundje mendore, çdo gjë është ok me partnerin, por deri këtu”.

Si do reagonte ajo nësë partneri i dhuron lodra seksuale? Do i pranonte? Merrni përgjigjet pas minutës së 16-të të intervistës në “Një kat më lart”.