Publikohen pamjet! Linda Rei kalon natën e nxehtë me moderatorin e njohur (FOTO) - AlpeGossip
Publikohen pamjet! Linda Rei kalon natën e nxehtë me moderatorin e njohur (FOTO)

Publikohen pamjet! Linda Rei kalon natën e nxehtë me moderatorin e njohur (FOTO)

Jeta private e Linda Reit ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Fotot e videot e saj me modelin Berat Behramaj pas një nate të zjarrtë bënë bujë pak javë më parë. Megjithatë Linda siç duket i ka dhënë fund me Beratin dhe ka nisur një histori të re dashurie me moderatorin italian të “Motorsport”, Francesco Skippy.

Makeup artistja ka publikuar mbrëmjen e djeshme në Instagram një foto ku shihet Francesco duke fjetur ndërsa ajo i kërkon të zgjohet. Menjëherë kanë nisur thashethemet për dyshen dhe aludimet se ata kanë kaluar një natë të zjarrtë. Linda Rei ka preferuar të heshtë, duke i shtuar edhe më shumë thashethemet.